Artykuły

Piątkowe premiery - najciekawsze kinowe hity dzisiejszego dnia!

Nadchodzi piątkowy wieczór. Niektórzy chcą odpocząć od zgiełku miasta, inny zapomnieć o pracy, a uczniowie spożytkować jakoś kolejny dzień wakacji. Kino jest bez wątpienia idealne na wszelkie Wasze zmartwienia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym spojrzeniem na dzisiejsze premiery.

11 lipca nie będzie historycznym momentem dla kinematografii. Do kin trafiają cztery filmy, z czego na większą uwagę zasługuje jedynie jeden z nich.

Obrazek


Mowa tutaj o „Ewolucji planety małp”. Kolejna odsłona słynnej sagi o ponadprzeciętnie inteligentnych zwierzętach, które opanowują Ziemię po przejściu śmiercionośnego wirusa. Andy Serkis w roli przywódcy małp, Jason Clarke jako „dobry człowiek” i Gary Oldman. Najlepszą rekomendacją będzie przeczytanie recenzji na naszym portalu. Wartka akcja, imponujące efekty specjalne i świetne wpleciony wątek dramatyczny. Film idealny zarówno dla fanów całej sagi o planecie małp jak i tych, którzy lubią obejrzeć dobre sci-fi.Obrazek


W związku z tym, że nie ma dzisiaj w czym przebierać, warto zerknąć na to, co działo się tydzień temu. „Zbaw nas ode złego” zachwyci każdego miłośnika filmów grozy. Horror z elementami kryminalnymi, gdzie główną rolę odgrywają egzorcyzmy. Jeżeli widzieliście „Rytuał” czy „Egzorcyzmy Emily Rose”, to ten film powinien znaleźć się następny w kolejce.

Obrazek


Niemałe kinowe zaskoczenie miało również miejsce tydzień temu. Mowa tutaj o filmie „Zacznijmy od nowa” z piękną Keirą Knightley i Mariem Ruffalo. Przygnębiony producent trafia na młodą, utalentowaną dziewczynę i rozpoczyna z nią współpracę. Zwiastun zapowiadał kolejną komedię romantyczną, jednak już sam seans pokazał, że mamy do czynienia z bardzo sympatyczną, muzyczną produkcją. Film nie przekonuje tak bardzo jak poprzednie dzieło tego reżysera („Once”), jednak na pewno nada się na luźny, piątkowy wieczór.
KOMENTARZE (0) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
  • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 24 maja 2019, 14:33 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka