Artykuły

Piątkowe premiery - najciekawsze kinowe hity dzisiejszego dnia!

Nadchodzi piątkowy wieczór. Niektórzy chcą odpocząć od zgiełku miasta, inny zapomnieć o pracy, a uczniowie spożytkować jakoś kolejny dzień wakacji. Kino jest bez wątpienia idealne na wszelkie Wasze zmartwienia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym spojrzeniem na dzisiejsze premiery.

18 lipca nie różni się wiele od poprzedniego piątku. Znów nie dzieje się zbyt wiele. "Więzy krwi" zgarniają bardzo słabe recenzje, a nowy "Step up" nie stanie się sensacją w naszej Redakcji.

ObrazekMożemy jednak zainteresować horrorem w dzisiejszy piątkowy wieczór, ponieważ w kinach ma miejsce premiera filmu "Noc oczyszczenia: Anarchia", sequel "Nocy oczyszczenia". Reżyser pracował jako scenarzysta nad poprzednią odsłoną. Produkcja ta opowiada o młodej parze, która planuje samochodem dotrzeć do domu przed czystką. Problem zaczyna się w momencie, gdy zaczyna im brakować paliwa.
Współczesne horrory mają niestety to do siebie, że są beznadziejne. Niektórzy spisują więc każdy kolejny na straty. Ja natomiast należę do tej nielicznej grupy, która z braku laku wybrałaby się na "Noc oczyszczenia".
KOMENTARZE (0) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.
  • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 24 maja 2019, 14:35 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka