Artykuły
  • Oscary 2008 oczami i uszami Logana

    Emocje już opadły, czerwony dywan na powrót zwinięty, zapewne będzie smutnie się kurzył do przyszłego roku w ciemnym schowku. Suknie i smokingi już zawisły w garderobach, a my mamy kolejną oscarową galę za nami. Jak zwykle nie obyło się bez niespodzianek, również paru faworytów nie obeszło się samym tylko smakiem. Czas na małe podsumowanie i szczyptę chłodnych komentarzy. Zaznaczam, że mają one jedynie charakter luźnych uwag i skojarzeń.

  • Oskary 2007

    Tegoroczna gala rozdania Oscarów jest już 79. edycją tej wielkiej imprezy. Czerwone dywany Kodak Theatre przy Hollywood Boulevard znowu uginały się pod ciężarem najsławniejszych i najbogatszych ludzi filmowego świata, a fani i paparazzi chociaż raz w roku mogli bezkarnie afirmować swych ulubieńców. Jak zwykle czatowałem przy telewizorze by „na żywo, ale w studio” zobaczyć z pierwszej ręki zwycięzców. Po paru godzinach oczekiwania z zapałkami w oczach doczekałem się. Prezentuję Wam listę nominacji w kategoriach moim zdaniem najważniejszych, mniej popularne sobie darowałem. Pierwsza pozycja to zdobywca złotej statuetki.

  • Ostatnie artykuły

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 24 maja 2019, 15:04 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka