• Amityville

    Amityville (2005)

    [tab]"Amityville" to nowa produkcja twórców słynnej "Teksańskiej Masakry Piłą Mechaniczną". Idąc na nią do kina, nie spodziewałem się czegoś specjalnie nowatorskiego. Ot, typowy horror klasy B, który garściami będzie brał z innych podobnych produkcji, dając niewiele od siebie. I miałem rację, bo w istocie tak jest. "Amityville" to film dobry, ale nie reprezentuje sobą nic, czego nie przyszło mi zobaczyć w podobnych obrazach.

  • Aleksander

    Aleksander (2005)

    [tab]Aleksander był filmem od dawna wyczekiwanym. W każdym większym kinie zapowiedzi pojawiały się już latem 2004 roku. Dawało to nadzieję, że produkcja okaże się genialna. Hmm... przed kilkoma minutami wróciłem z kina. Aleksander mimo oczekiwań, nie jest produkcją genialną. Nie można powiedzieć, by zawiódł oczekiwania widzów w pełnej krasie, muszę jednak przyznać, że spodziewałem się czegoś lepszego.

Copyright © 2004-2018 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 17 sie 2018, 20:33 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka